> אפליקצית קריאה לספרים דיגיטלים

אפליקצית קריאה לספרים דיגיטלים ב EPUB3

 

All in one App

Reading, Protection and Selling Platform

 

אפליקצית הקריאה של Helicon Books למכשירי אנדרואיד ואפל (iOS)

הגנה מקסימלית – עלויות נמוכות

 

 

 

קריאה

 

 

קריאה - אפליקצית הקריאה של Helicon Books תומכת בספרים דיגיטלים בפורמט EPUB3 ומותאמת למכשירי אנדרואיד ו iOS. האפליקציה מאפשרת קריאה בכל השפות ותומכת בכיווני שפה שונים LTR- RTL. האפליקציה תומכת בכל סוגי הפונטים ובפונקציות מתקדמות המאפשרות חווית קריאה מתקדמת ואינטרקטיבית.

 

 • הצגת הערות שוליים בחלון קופץ (POP-UP)
 • כיווני דפדוף LTR-RTL
 • תמיכה ב JavaScript

 • אנימציות וסאונד

 • עיצוב בעזרת css לספרים במבנה טקסט זורם (Reflowable)

 • SVG ו SVG אינטרקטיבי (גרפים)

 • ממשק משתמש בעברית ואנגלית הניתן לתרגום לשפות נוספות.

 • תמיכה בגדלי מסך שונים ובכיווני מסך (landscape, portrate)

 • משולבת OPDS – קישור לחנויות ספרים מקוונות המאפשר רכישת ספרים מהאפליקציה
   

Read more...

 

 

הגנה

 

 

הגנה - פתרון אפקטיבי לבעית ה DRM – הגנה מקסימלית בעלויות נמוכות.

היתרון הגדול של אפליקצית הקריאה של Helicon Books הוא ההגנה הגבוהה שלה לספרים דיגיטלים במחיר של אגורות בודדות לכל ספר. האפליקציה מייתרת את השימוש במייל הלקוח. הספר נשלח ישירות מהחנות אל האפליקציה דרך הענן והתשלום עבור כל ספר שנשלח את האפליקציה. באופן זה מהווה האפליקציה פתרון הגנה אפקטיבי יותר מפתרונות ה DRMהיקרים והפריצים הקיימים בשוק.  

 • למנוע העתקה- שליחת ספר ישירות לאפליקציה ללא צורך במייל מונעת אפשרות העתקה של הספר.

 • הגבלת כמות הורדות לכל משתמש- על מנת למנוע הפצת ספרים בלתי חוקית ועל מנת לאפשר לקונים ולהוצאה שליטה מירבית בהפצת הספרים ניתן להגביל את כמות הורדות הספרים לכל משתמש. אפשרות זו באה למנוע ממספר משתמשים להשתמש באפליקציה עם אותו מייל וייחודית לאפליקציה של Helicon Books.   

Read more...

 

 

 

קלות שימוש 

 

 

קלות שימוש - פישוט תהליך הרכישה והקניה והגדלת מחזור המכירות.

הושם דגש מרכזי על פישוט תהליך רכישת הספר. נקודת ההנחה היא כי הליך רכישה פשוט יגדיל את כמות המכירות וימנע קריאות לשירות. שליחת הספר ישירות אל האפליקציה חוסכת את הצורך במייל אל הלקוח וחוסכת את תהליך הורדת הספר דרך המייל , הליך אשר עלול להיות מורכב ולעורר קריאות לשירות.  מכירה

 

מכירה - אפליקצית הקריאה של Helicon Books פופולארית בישראל בקרב משתמשי אנדרואיד ואפל ומאפשרת רכישת ספרים ישירות מהאפליקציה. האפליקציה משולבת קישור OPDS המאפשר רכישת ספרים ישירות מחנויות ספרים מקוונות.

 

 


מיתוג אישי

 

 

אפליקציה ממותגת אישית- יזמים, בעלי חנויות והוצאות לאור יכולים לבחור בין אם לעשות שימוש באפליקציה של Helicon Books או לרכוש אפליקציה ממותגת אישית.

אפליקציה ממותגת אישית מותאמת אישית לצרכי הלקוח, מכילה שם ,לוגו חברה ומאפשרת קבלת פיתוחים אישיים. כלקוח אתה מוזמן להנות מיתרונות האפליקציה שלנו בהתאם לתקציב שברשותך. במידה והינך מעוניין בהגנות לספרים, אולם אין ברשותך את התקציב הדרוש לאפליקציה ממותגת תוכל לעשות שימוש באפליקציה שלנו ולשלם על הגנה בלבד עבור ספרים שנשלחו לאפליקציה. כך תוכל גם לבדוק האם השקעה באפליקציה ממותגת אכן משתלמת עבורך.

לאלפיקציה מותאמת אישית צור קשר עימנו.

 

 

צרו קשר